flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Cписок присяжних

РІВНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

(37 сесія, 7 скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

21 листопада 2019 року                                                                                                                                         № 6804

 

 

Про затвердження списку

присяжних Рівненського

міського суду Рівненської

області

 

 

Відповідно до статті 64 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", на підставі подання територіального управління Державної судової адміністрації в Рівненській області від 03.09.2019 № 794-02/19 щодо формування та затвердження списку присяжних, листа Рівненського міського суду Рівненської області від 12.09.2019 № 1/431/19вих, з метою забезпечення розгляду Рівненським міським судом Рівненської області кримінальних і цивільних справ Рівненська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити список присяжних Рівненського міського суду Рівненської області для участі в розгляді кримінальних та цивільних справ на строк, що становить три роки, згідно з додатком.
 2. Затвердити Бондарчук Лілію Олександрівну, яка тимчасово не працює, та Твердого Володимира Васильовича, начальника відділу обслуговування вузлів обліку газу Акціонерного товариства "Рівнегаз", як присяжних Рівненського міського суду Рівненської області по кримінальному провадженню № 569/3885/13-к до закінчення його розгляду.
 3. Контроль за виконанням цього рішення доручити постійній комісії з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, Регламенту, депутатської діяльності та етики і секретарю міської ради С. Паладійчуку, а організацію його виконання – голові Рівненського міського суду Рівненської області П. Денисюку.

 

 

 

Міський голова                                                                         В. Хомко

 

 

Додаток

до рішення Рівненської

міської ради

21.11.2019 № 6804

 

 

СПИСОК

присяжних Рівненського міського суду Рівненської області

для участі в розгляді кримінальних та цивільних справ

 

 1. Андрощук Наталія Геннадіївна, старший інспектор юридичного відділу Рівненського державного гуманітарного університету.
 2. Багін Ярослав Іванович, заступник головного лікаря з поліклінічного розділу роботи Комунального некомерційного підприємства "Центральна міська лікарня" Рівненської міської ради.
 3. Власюк Валентина Андріївна, концертмейстер Комунального закладу "Рівненський міський палац культури" Рівненської міської ради.
 4. Гайдук Світлана Всеволодівна, контролер газового господарства Акціонерного товариства "Рівнегаз".
 5. Галганець Світлана Дмитрівна, педагог-організатор підліткового клубу "Гроно" Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської рада.
 6. Гринь Наталія Вікторівна, головна акушерка Комунального некомерційного підприємства "Пологовий будинок" Рівненської міської ради
 7. Гупалюк Вікторія Олександрівна, директор Рівненської централізованої бібліотечної системи.
 8. Жук Анатолій Євгенович, начальник сектору Товариства з обмеженою відповідальністю "Рівнетеплоенерго".
 9. Закусілова Ольга Михайлівна, вчитель історії Рівненського навчально-виховного комплексу "Колегіум".
 10. Козакова Оксана Миколаївна, викладач юридичних дисциплін Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу.
 11. Козел Світлана Йосипівна, провідний бухгалтер Управління капітального будівництва виконавчого комітету Рівненської міської ради.
 12. Курепа Микола Тарасович, соціальний педагог Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 9 Рівненської міської ради.
 13. Лапченко Юрій Анатолійович, начальник служби засобів вимірювальної техніки та метрологічного забезпечення Товариства з обмеженою відповідальністю "Рівнетеплоенерго".
 14. Лащук Анатолій Петрович, депутат Рівненської міської ради сьомого скликання.
 15. Льяна Алла Ростиславівна, технік Акціонерного товариства "Рівнегаз".
 16. Маланчук Галина Петрівна, завідувач сектору із соціально-гуманітарних питань Державної установи "Територіальне медичне об’єднання МВС України по Рівненській області".
 17. Мартинюк Ольга Олексіївна, провідний юрисконсульт юридичного відділу Рівненського обласного центру зайнятості.
 18. Матвійчук Олена Вікторівна, доцент кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін Рівненського інституту Київського університету права Національної академії наук України.
 19. Мельничук Тетяна Дмитрівна, вихователь Рівненського навчально-виховного комплексу № 1 Рівненської міської ради.
 20. Панащук Світлана Анатоліївна, викладач юридичних дисциплін Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу.
 21. Рябенко Стефанія Михайлівна, вчитель математики Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 5 ім. О. О. Борисенка Рівненської міської ради.
 22. Терешко Юрій Миколайович, завідувач кафедри політології та соціології Рівненського державного гуманітарного університету.
 23. Шевчук Ольга Степанівна, практичний психолог Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 13 Рівненської міської ради.
 24. Шеремета Оксана Вікторівна, юрисконсульт Приватного вищого навчального закладу "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С. Дем’янчука".
 25. Якимчук Оксана Олександрівна, завідувач кафедри спеціальних та юридичних дисциплін Рівненського інституту Київського університету права Національної академії наук України.

 

 

 

Секретар міської ради                                                              С. Паладійчук

 

 

 

РІВНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

(14 сесія, 7 скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

6 липня 2017 року                                                                                  № 3037

 

 

Про внесення змін у додаток

до рішення Рівненської міської

ради від 29.12.2016 № 2258 "Про

затвердження списку присяжних

Рівненського міського суду"

 

 

Відповідно до статей 63, 64, 65 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", у зв’язку з тим, що 11.03.2017 набрав чинності Закон України "Про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України щодо розгляду справ за участю присяжних" від 09.02.2017 № 1847-VIII, на підставі звернення Територіального управління Державної судової адміністрації в Рівненській області від 24.01.2017 № 02-111/17 та з метою забезпечення розгляду Рівненським міським судом кримінальних і цивільних справ Рівненська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни в додаток до рішення Рівненської міської ради від 29.12.2016 № 2258 "Про затвердження списку присяжних Рівненського міського суду" (із змінами), включивши до списку присяжних Рівненського міського суду для участі в розгляді кримінальних та цивільних справ зазначених у додатку громадян.
 2. Опублікувати це рішення в тижневику Рівненської міської ради "Сім днів".
 3. Контроль за виконанням цього рішення доручити постійній комісії з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, Регламенту, депутатської діяльності та етики і секретарю міської ради С. Паладійчуку, а організацію його виконання – голові Рівненського міського суду П. Денисюку.

 

 

 

Міський голова                                                           В. Хомко

 

 

Додаток

до рішення Рівненської

міської ради

06.07.2017 № 3037

 

 

ГРОМАДЯНИ,

які включаються до списку присяжних Рівненського міського

суду для участі в розгляді кримінальних та цивільних справ

 

 1. Бессольніков Павло Володимирович, начальник юридичного відділу Рівненського обласного центру зайнятості.
 2. Гайдук Світлана Всеволодівна, контролер газового господарства Публічного акціонерного товариства "Рівнегаз".
 3. Льяна Алла Ростиславівна, слюсар з експлуатації та ремонту підземних газопроводів Публічного акціонерного товариства "Рівнегаз".
 4. Галганець Світлана Дмитрівна, педагог-організатор підліткового клубу "Гроно" Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Виконавчого комітету Рівненської міської ради.
 5. Ліпіщук Лідія В’ячеславівна, методист Рівненського професійного ліцею.

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                         С. Паладійчук

 

 

РІВНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

(13 сесія, 7 скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

27 квітня 2017 року                                                                               № 2774

 

 

Про внесення змін у додаток

до рішення Рівненської міської

ради від 29.12.2016 № 2258 "Про

затвердження списку присяжних

Рівненського міського суду"

 

 

Відповідно до статей 63, 64, 65 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", у зв’язку з тим, що 11.03.2017 набрав чинності Закону України "Про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України щодо розгляду справ за участю присяжних" від 09.02.2017 № 1847-VIII, на підставі звернення територіального управління Державної судової адміністрації в Рівненській області від 24.01.2017 № 02-111/17 та з метою забезпечення розгляду Рівненським міським судом кримінальних і цивільних справ Рівненська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни в додаток до рішення Рівненської міської ради від 29.12.2016 № 2258 "Про затвердження списку присяжних Рівненського міського суду" (із змінами), включивши до списку присяжних Рівненського міського суду для участі в розгляді кримінальних та цивільних справ зазначених у додатку громадян.
 2. Опублікувати це рішення в тижневику Рівненської міської ради "Сім днів".
 3. Контроль за виконанням цього рішення доручити постійній комісії з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, Регламенту, депутатської діяльності та етики і секретарю міської ради С. Паладійчуку, а організацію його виконання – голові Рівненського міського суду П. Денисюку.

 

 

 

Міський голова                                                           В. Хомко

 

 

Додаток

до рішення Рівненської

міської ради

27.04.2017 № 2774

 

 

ГРОМАДЯНИ,

які включаються до списку присяжних Рівненського

міського суду для участі в розгляді кримінальних справ

 

 1. Власюк Валентина Андріївна, концертмейстер Комунального закладу "Рівненський міський палац культури" Рівненської міської ради.
 2. Качановський Олег Ігорович, заступник директора з виробничої роботи Відокремленого структурного підрозділу "Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України".
 3. Лещук Василь Петрович, начальник штабу громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону "Спеціалізований загін сприяння міліції "ЗАХИСТ".
 4. Маліченко Володимир Ілліч, викладач Рівненського автотранспортного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування.
 5. Маркевич Марія Іванівна, старший викладач Рівненського інституту Київського університету права Національної академії наук України.
 6. Рябенко Стефанія Михайлівна, вчитель Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 5.
 7. Сачук Михайло Леонтійович, викладач Рівненського автотранспортного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування.
 8. Яткевич Інна Павлівна, помічник директора з кадрової роботи Відокремленого структурного підрозділу "Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України".
 9. Якубець Катерина Миколаївна, начальник юридичного відділу Рівненського державного гуманітарного університету.

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                         С. Паладійчук

 

 

РІВНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

(12 сесія, 7 скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

29 березня 2017 року                                                                             № 2656

 

Про внесення змін до рішення

Рівненської міської ради від 29.12.2016

№ 2258 "Про затвердження списку

присяжних Рівненського міського

суду"

 

 

У зв’язку з тим, що 11.03.2017 набрав чинності Закон України "Про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України щодо розгляду справ за участю присяжних" від 09.02.2017 № 1847-VIII, на підставі звернення територіального управління Державної судової адміністрації в Рівненській області від 21.03.2017 № 03-301/17, з метою забезпечення розгляду Рівненським міським судом кримінальних та цивільних справ Рівненська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести такі зміни до рішення Рівненської міської ради від 29.12.2016 № 2258 "Про затвердження списку присяжних Рівненського міського суду":

1) у пункті 1 рішення після слів "в розгляді кримінальних" додати слова "та цивільних";

2) у назві додатка до рішення після слів "в розгляді кримінальних" додати слова "та цивільних".

2. Опублікувати це рішення в тижневику Рівненської міської ради "Сім днів".

3. Контроль за виконанням цього рішення доручити постійній комісії з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, Регламенту, депутатської діяльності та етики і секретарю міської ради С. Паладійчуку, а організацію його виконання – голові Рівненського міського суду П. Денисюку.

 

 

Міський голова                                                                                              В. Хомко

 

 

РІВНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

(10 сесія, 7 скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

29 грудня 2016 року                                                                              № 2258

 

 

Про затвердження списку

присяжних Рівненського

міського суду

 

 

У зв’язку з тим, що 30.09.2016 набрав чинності Закон України "Про судоустрій і статус суддів", керуючись статтями 63, 64, 65 та пунктом 37 Прикінцевих і перехідних положень цього Закону, на підставі подання територіального управління Державної судової адміністрації в Рівненській області, з метою забезпечення розгляду Рівненським міським судом кримінальних справ Рівненська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити згідно з додатком до цього рішення список присяжних Рівненського міського суду для участі в розгляді кримінальних справ на строк, що становить три роки.

2. Затвердити Бондарчук Лілію Олександрівну, бухгалтера 2 категорії бухгалтерії Рівненського обласного виробничого комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал", присяжною Рівненського міського суду до закінчення розгляду кримінальної справи № 569/3885/13-к.

3. Опублікувати це рішення в тижневику Рівненської міської ради "Сім днів".

4. Вважати таким, що втратило чинність, рішення Рівненської міської ради від 18.08.2016 № 1451 "Про затвердження списку присяжних Рівненського міського суду".

5. Контроль за виконанням цього рішення доручити постійній комісії з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, Регламенту, депутатської діяльності та етики і секретарю міської ради С. Паладійчуку, а організацію його виконання – голові Рівненського міського суду П. Денисюку.

 

 

 

Міський голова                                                           В. Хомко

 


Додаток

до рішення Рівненської

міської ради

29.12.2016 № 2258

 

 

СПИСОК

присяжних Рівненського міського суду

для участі в розгляді кримінальних справ

 

1.   Бережняк Тетяна Миколаївна, практичний психолог Дошкільного навчального закладу № 38.

2.   Бойчук Юлія Володимирівна, соціальний педагог Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3.

3.   Герасимович Валентина Антонівна, головний бухгалтер Поліклініки "Північна" Рівненської міської ради.

4.   Демедюк Олександр Володимирович, директор охоронної фірми "Арей".

5.   Козел Світлана Йосипівна, провідний бухгалтер Управління капітального будівництва Виконавчого комітету Рівненської міської ради.

6.   Лащук Алла Іванівна, вчитель Рівненської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 20.

7.   Лащук Анатолій Петрович, підприємець, депутат Рівненської міської ради.

8.   Мирончук Петро Михайлович, учитель Рівненського навчально-виховного комплексу № 2 "Школа-ліцей" Рівненської міської ради.

9.   Олексієвець Ірина Михайлівна, соціальний педагог Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 16.

10.  Перепечай Тетяна Вікторівна, інспектор відділу кадрів Міської дитячої лікарні Рівненської міської ради.

11.  Твердий Володимир Васильович, начальник відділу Публічного акціонерного товариства "Рівнегаз".

12.  Шевчук Ольга Степанівна, практичний психолог Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 13 Рівненської міської ради.

 

 

Секретар міської ради                                                                                                                                             С. Паладійчук

 

РІВНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

(6 сесія, 7 скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

18 серпня 2016 року                                                                              № 1451

 

 

Про затвердження списку

присяжних Рівненського

міського суду

 

 

Відповідно до статей 60, 61, 62 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", на підставі подання територіального управління Державної судової адміністрації в Рівненській області та з метою забезпечення розгляду Рівненським міським судом кримінальних справ Рівненська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити згідно з додатком до цього рішення список присяжних Рівненського міського суду для участі в розгляді кримінальних справ на строк, що становить два роки.

2. Опублікувати це рішення та список присяжних у тижневику Рівненської міської ради "Сім днів".

3. Контроль за виконанням цього рішення доручити постійній комісії з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, Регламенту, депутатської діяльності та етики і секретарю міської ради С. Паладійчуку, а організацію його виконання – голові Рівненського міського суду М. Герасимчуку.

 

 

 

Міський голова                                                           В. Хомко

 


Додаток

до рішення Рівненської

міської ради

18.08.2016 № 1451

 

 

СПИСОК

присяжних Рівненського міського суду

для участі в розгляді кримінальних справ

 

1.  Назарова Євгенія Леонідівна, майстер дільниці Комунального Рівненського шляхово-експлуатаційного управління автомобільних доріг.

2.  Омельченко Тетяна Валеріївна, юрисконсульт Поліклініки № 2 Рівненської міської ради.

3.  Твердий Володимир Васильович, майстер управління контролю та організації обліку газу Публічного акціонерного товариства "Рівнегаз".

4.  Шевчук Ольга Степанівна, практичний психолог Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 13 Рівненської міської ради.

5.  Козел Світлана Йосипівна, провідний бухгалтер Управління капітального будівництва Виконавчого комітету Рівненської міської ради.

6.  Гурина Алла Олександрівна, юрисконсульт Комунального автотранспорт-ного підприємства 1728 Рівненської міської ради.

7.  Герасимович Валентина Антонівна, головний бухгалтер Поліклініки "Північна" Рівненської міської ради.

8.  Перепечай Тетяна Вікторівна, інспектор відділу кадрів Міської дитячої лікарні Рівненської міської ради.

9.  Мокляк Валентина Іванівна, соціальний педагог Рівненської гуманітарної гімназії.

10.  Лащук Алла Іванівна, вчитель Рівненської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 20.

11.  Мирончук Петро Михайлович, учитель Навчально-виховного комплексу № 2 "Школа-ліцей".

12.  Бойчук Юлія Володимирівна, соціальний педагог Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3.

13.  Олексієвець Ірина Михайлівна, соціальний педагог Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 16.

14.  Бережняк Тетяна Миколаївна, практичний психолог дошкільного навчального закладу № 38.

15.  Кухар Олександр Дмитрович, заступник начальника Житлово-комунального підприємства "Сонячне".

16.  Лащук Анатолій Петрович, підприємець, депутат Рівненської міської ради.

 

 

 

Секретар міської ради                                                         С. Паладійчук

 

 

РІВНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

(54 сесія, 6 скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

6 жовтня 2015 року                                                                                № 5804

 

Про внесення змін до списку

присяжних Рівненської міського

суду, затвердженого рішенням

Рівненської міської ради

від 25.09.2014 № 4518

 

 

Керуючись частиною 1 статті 1, частинами 1 – 5 статті 55, статтями 58 та 61 Закону України “Про судоустрій України”, розглянувши подання Управління Державної судової адміністрації України в Рівненській області № 01-1482/15 від 12.06.2015, Рівненська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести такі зміни до списку присяжних Рівненської міського суду, затвердженого рішенням Рівненської міської ради від 25.09.2014 № 4518:

1) Виключити зі списку присяжних Рівненського міського суду для участі в розгляді кримінальних справ таких осіб:

- Олексієвець Ірину Михайлівну, соціального педагога Загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 16 Рівненської міської ради;

- Миськіву Оксану Володимирівну, юриста Житлово-комунального підприємства “Перспективне”;

- Шульгу Вікторію Василівну, юриста Житлово-комунального підприємства “Західне”;

- Скиданчука Володимира Миколайовича, юрисконсульта Громадської організації “Гільдія інженерів технічного нагляду”;

- Матвійчука Анатолія Олександровича, головного інженера Управління капітального будівництва Виконавчого комітету Рівненської міської ради;

- Оніщука Михайла Аполлінарійовича, директора Товариства з обмеженою відповідальністю “Адінол”.

2) Внести до списку присяжних Рівненського міського суду для участі в розгляді кримінальних справ таких осіб:

- Герасимчук Ларису Анатоліївну, майстра Житлово-комунального підприємства “Перспективне”;

- Якимчука Володимира Леонтійовича, головного інженера Житлово-комунального підприємства “Західне”;

- Чумак Єлизавету Леонідівну, приватного підприємця;

- Гаврилюк Наталію Степанівну, директора Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату м. Рівного;

- Кубка Олександра Андрійовича, вчителя історії, правознавства Загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 28 Рівненської міської ради.

3. Опублікувати це рішення в тижневику Рівненської міської ради “Сім днів”.

4. Контроль за виконанням цього рішення доручити постійній комісії з питань захисту прав людини, законності та правопорядку і секретарю міської ради А. Грещуку, а організацію його виконання – голові Рівненського міського суду М. Герасимчуку.

 

Секретар міської ради                                                                                                    А. Грещук 

РІВНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

(43 сесія, 6 скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

25 вересня 2014 року                                                                             № 4518

 

Про затвердження списку

присяжних Рівненського

міського суду

 

Керуючись статтями 57, 58-1, 59 Закону України “Про судоустрій та статус суддів”, на підставі подання територіального управління Державної судової адміністрації України в Рівненській області та з метою забезпечення розгляду Рівненським міським судом кримінальних справ Рівненська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити список присяжних Рівненського міського суду для участі в розгляді кримінальних справ, що додається, на строк, що становить два роки.

2. Опублікувати це рішення та список народних засідателів у тижневику Рівненської міської ради “Сім днів”.

3. Контроль за виконанням цього рішення доручити постійній комісії з питань захисту прав людини, законності та правопорядку і секретарю міської ради А. Грещуку, а організацію його виконання – голові Рівненського міського суду М. Герасимчуку.

 

Міський голова                                                                  В. Хомко


Додаток

до рішення Рівненської

міської ради

25.09.2014 № 4518

 

СПИСОК

присяжних Рівненського міського суду

для участі в розгляді кримінальних справ

 

1.  Назарова Євгенія Леонідівна, майстер дільниці № 2 Комунального Рівненського шляхово-експлуатаційного управління автомобільних доріг.

2.  Лащук Алла Андріївна, вчитель початкових класів Загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 20 Рівненської міської ради.

3.  Олексієвець Ірина Михайлівна, соціальний педагог Загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 16 Рівненської міської ради.

4.  Омельченко Тетяна Валеріївна, юрисконсульт Поліклініки № 2 Рівненської міської ради.

5.  Багін Ярослав Іванович, заступник головного лікаря Центральної міської лікарні Рівненської міської ради з поліклінічного розділу роботи.

6.  Гурина Алла Олександрівна, юрист Комунального автотранспортного підприємства 1728.

7.  Миськів Оксана Володимирівна, юрист Житлово-комунального підприємства “Перспективне”.

8. Бондарчук Лілія Олександрівна, бухгалтер 2 категорії, бухгалтерії Рівненського обласного виробничого комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства “Рівнеоблводоканал”.

9.  Будній Михайло Михайлович, юрисконсульт Товариства з обмеженою відповідальністю “РЗВА-Електрик”.

10.  Твердий Володимир Васильович, майстер служби внутрішніх мереж Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації “Рівнегаз”.

11.  Шевчук Ольга Степанівна, психолог Загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 13 Рівненської міської ради.

12.  Смірнова Надія Іванівна, охоронник Житлово-комунального підприємства “Галицьке”.

13.  Кухар Олександр Дмитрович, майстер з поточного ремонту Житлово-комунального підприємства “Сонячне”.

14.  Марчишин Юрій Тарасович, директор Дитячо-юнацької спортивної школи № 5 м. Рівного.

15.  Берлінець Оксана Павлівна, приватний підприємець (магазин “Центр”).

16.  Шульган Вікторія Василівна, юрист Житлово-комунального підприємства “Західне”.

17.  Козел Світлана Йосипівна, провідний бухгалтер Управління капітального будівництва Виконавчого комітету Рівненської міської ради.

18.  Кушнір Олександр Євгенович, виконавчий директор Приватного підприємства “Галспецбуд”.

19.  Скиданчук Володимир Миколайович, юрисконсульт Громадської організації “Гільдія інженерів технічного нагляду”.

20.  Матвійчук Анатолій Олександрович, головний інженер Управління капітального будівництва Виконавчого комітету Рівненської міської ради.

21.  Оніщук Михайло Аполлінарійович, директор Товариства з обмеженою відповідальністю “Адінол”.

  

Секретар міської ради                                                                                                         А. Грещук