flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Виклик Вінтоник Романа Михайловича в цивільній справі №569/196/20.

12 лютого 2020, 17:19

Рівненський міський суд Рівненської області викликає Вінтоник Романа Михайловича, останнє відоме місце реєстрації: м.Рівне, вул.Міцкевича, буд.5, кв.25, в якості відповідача в судове засідання, яке відбудеться 11 березня 2020 року о 09 год. 00 хв. в приміщенні Рівненського міського суду Рівненської області (м.Рівне, вул. Шкільна,1) по цивільній справі № 569/196/20  за позовом  Вінтоник Світлани Валеріївни до Вінтоник Романа Михайловича, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача, Служба у справах дійтей виконавчого комітету Рівненської міської ради про визначення місця проживання дитини, яка перебуває в провадженні судді Галінської В.В.

У разі неявки в судове засідання у вказаний час та неповідомлення про поважність причин неявки відповідача, справа буде вирішена на підставі наявних у ній доказів з постановленням заочного рішення.

Цивільний процесуальний кодекс України передбачає порядок виклику відповідача, третьої особи, свідка зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, до суду через оголошення на офіційному веб-сайті судової влади України (ч.11 ст.128 ЦПК). З опублікуванням відповідного виклику особа вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи.