flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Виклик представника Товариства з обмеженою відповідальністю «Авіакомпанію «Скайдайв груп» в цивільній справі №569/10862/20.

20 липня 2021, 11:32

Виклик відповідача Товариства  з  обмеженою  відповідальністю «Авіакомпанії «Скайдайв груп» в цивільній справі № 569/10862/20

                                                                                                        

Рівненський міський суд Рівненської області викликає Товариство  з  обмеженою  відповідальністю «Авіакомпанію «Скайдайв груп» у судове засідання, яке відбудеться о 10 год. 00 хв. 27 липня 2021 року в приміщенні Рівненського міського суду Рівненської області (33000, м. Рівне, вул. Шкільна, 1) в якості відповідача у цивільній справі № 569/10862/20 за позовом Пінчука Віталія Григоровича до Колотюк Алли Богданівни, Товариства з  обмеженою  відповідальністю «Авіакомпанії «Скайдайв груп» про усунення перешкод у прийнятті спадщини та скасування державної реєстрації права власності на нерухоме майно,

Також суд повідомляє, що ухвалою про залучення співвідповідача від 10 березня 2021 року відповідачу встановлено п'ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст.178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову.

Відповідно до вимог ч.4 ст.178 ЦПК України одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду відповідач зобов'язаний надіслати (надати) копію відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами (ч.8 ст.178 ЦПК України).

Відповідно до ч.1 ст.193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред'явити зустрічний позов.

Згідно ч.11 ст.128 ЦПК України з опублікуванням оголошення про виклик особа вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи.

Відповідно до ч.3 ст.131 ЦПК України, учасники судового процесу зобов’язані повідомляти суд про причини неявки у судове засідання. У разі неповідомлення суду про причини неявки вважається, що учасники судового процесу не з’явилися в судове засідання без поважних причин.

У разі неявки в судове засідання учасника справи (його представника) без поважних причин або без повідомлення причин неявки, якщо учасник справи або його представник були належним чином повідомлені про судове засідання, суд розглядає справу за відсутності такого учасника справи. У разі повторної неявки в судове засідання відповідача, повідомленого належним чином, суд вирішує справу на підставі наявних у ній даних чи доказів (постановляє заочне рішення).