flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Виклик Кофанова Євгена Борисовича в цивільній справі №569/7399/21.

20 липня 2021, 11:27

Виклик відповідача Кофанова Євгена Борисовича в цивільній справі №569/7399/21.

Рівненський міський суд Рівненської області викликає Кофанова Євгена Борисовича (остання відома адреса: 97124, АР Крим, Нижньогірський р-н, с.Кирсанівка,  вул. Зарічна, 34)  у судове засідання, яке відбудеться о 08 год. 45 хв. 26 липня 2021 року в приміщенні Рівненського міського суду Рівненської області (33000, м. Рівне, вул. Шкільна,1) в якості відповідача у цивільній справі №569/7399/21 за позовом  Матвєєвої Руслани Мамедалінівни до Кофанова Євгена Борисовича про стягнення аліментів.

Також суд повідомляє, що  відповідно до ч.1 ст.12-1 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України", якщо остання відома адреса місця проживання (перебування), місцезнаходження чи місця роботи учасників справи знаходиться на тимчасово окупованій території, суд викликає або повідомляє таких учасників справи про дату, час і місце інших судових засідань чи про вчинення відповідної процесуальної дії через оголошення на офіційному веб-сайті судової влади України (з посиланням на веб-адресу відповідної ухвали суду в Єдиному державному реєстрі судових рішень), яке повинно бути розміщене не пізніше ніж за десять днів до дати відповідного судового засідання або вчинення відповідної процесуальної дії. З опублікуванням такого оголошення відповідач вважається повідомленим про дату, час і місце розгляду справи.

Ухвалою про прийняття до розгляду та відкриття провадження у справі від 12 травня 2021 року відповідачу встановлено п'ятнадцятиденний строк з дня опублікування оголошення на офіційному веб-сайті судової влади України для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст.178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову.

Відповідно до вимог ч.4 ст.178 ЦПК України одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду відповідач зобов'язаний надіслати (надати) копію відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами (ч.8 ст.178 ЦПК України).

Відповідно до ч.1 ст.193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред'явити зустрічний позов.

Згідно ч.11 ст.128 ЦПК України з опублікуванням оголошення про виклик особа вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи.

Відповідно до ч.3 ст.131 ЦПК України, учасники судового процесу зобов’язані повідомляти суд про причини неявки у судове засідання. У разі неповідомлення суду про причини неявки вважається, що учасники судового процесу не з’явилися в судове засідання без поважних причин.

У разі неявки в судове засідання учасника справи (його представника) без поважних причин або без повідомлення причин неявки, якщо учасник справи або його представник були належним чином повідомлені про судове засідання, суд розглядає справу за відсутності такого учасника справи. У разі повторної неявки в судове засідання відповідача, повідомленого належним чином, суд вирішує справу на підставі наявних у ній даних чи доказів (постановляє заочне рішення).